Hakkımızda

cicek-makina-logo

Çiçek Makina Hakkımızda

 

Çiçek Makine 2011 yılında Kayseri’de Erdal Çiçek tarafından kurulmuştur. Muhtelif yedek parça imalatı ile başlayan Çiçek Makine günümüzde ise çapa makinesi römorku ve römork donanımları çapa makinesi arkaçman ı cırcırlı aks, düz çapa aksı, çeşitli akslar fren balası, porya, frenli porya, frensiz poyra. küçük römork jantı ve jant çeşitleri, römork kaplini, römork kilit ve pimleri, çapa motoru lenger sacı, römork makası. pulluk ve çeşitleri, çapa motoru pulluğu, römork krikosu, düz ve tekerli kriko. Çeşitli ebatlarda ve isteğe özel üretim römork, küçük motor römorku ve çapa motoru römorku imal etmektedir. Çapa motoru tırmığı ve topuz üretim ve satışını yapmaktadır. Toptan ver perakende satış yapmaktadır.

 

Misyonumuz

Bölgesinde ilk tercih edilen; beklentinin ötesinde kaliteli hizmet sunan öncü bir kurum olmak.

 

Vizyonumuz

Çalışanlarımızın yetkinliğini ve teknolojiyi kullanarak, değerlerimiz ve ilkelerimiz çerçevesinde yüksek performanslı ve verimli hizmet sunmak.

Ayrıca Sava lastiklerinin bayiliğini alarak çapa makinesi ve römorklarının lastik satışı yapmaktadır. İstenilen ebatlarda römork tekerleği, çapa tekerleği satışı yapılmaktadır.